• PPK Pyrzyce

    Strona internetowa dla PPK Pyrzyce.

  • PyrzyceNieruchomosci.pl

    Strona internetowa dla biura nieruchomości RH+. Strona posiada zintegrowaną wyszukiwarkę nieruchomości naszego autorstwa.

o firmie

Istniejemy na rynku od 2006 roku. Przez cały czas dostarczmy najnowszych rozwiązań technologicznych podczas procesu tworzenia stron www jak i obsługi informatycznej firm.

Oferta

Głównym celem naszej firmy jest tworzenie stron internetowych zgodnie z najnowszymi trendami. Zajmujemy się również pisaniem aplikacji według Państwa zapotrzebowania.

Spotkajmy się

Rozmowa telefoniczna i kontakt mejlowy nigdy nie zastąpi spotkania twarzą w twarz. Preferowanym przez naszą firmę sposobem komunikacji jest kontakt osobisty.

Strona internetowa dla biura nieruchomości

Miło nam poinformować o zakończonych pracach nad portalem z ofertami nieruchomości dla firmy RH+. Strona pyrzycenieruchomosci.pl zawiera oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości nie tylko z okolic Pyrzyc ale również z terenu całej Polski. Stworzyliśmy system wyszukiwania nieruchomości oraz ich graficznej prezentacji. Stworzone rozwiązanie pracuje jako komponent dla systemu CMS Joomla!

Twitter

mpowroznik.com - usługi informatyczne Pyrzyce

AJAX Developer